Menu

Zostań dystrybutorem Nutrabolics w Polsce!

12.08.2015
Zostań dystrybutorem Nutrabolics w Polsce!

Firma DM Group jest oficjalnym i ekskluzywnym przedstawicielem Nutrabolics w Polsce. Jesteśmy zainteresowani rozbudową sieci dystrybutorów, dlatego proponujemy właśnie Tobie, byś został oficjalnym dystrybutorem DM Group.

DM Group jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem marki Nutrabolics na terenie Polski i Unii Europejskiej Nutrabolics jest najpopularniejszą kanadyjską marką odżywek dla sportowców oraz jednym z liderów na światowym rynku żywienia sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia.

Od momentu założenia firmy ideologią marki było stworzenie dodatków klasy premium, które zapewniłyby Nutrabolics pierwszą pozycję na rynku. Aby osiągnąć ten cel, firma przeprowadziła szereg innowacyjnych projektów naukowych.

Podobnie jak w poprzednich latach, firma wydaje dużo zasobów finansowych na rozwój naukowy, który nawet w czasach wysokiej konkurencji na rynku międzynarodowym pozwalają jej na tworzenie produktów, niemających sobie równych.

Marka Nutrabolics posiada szeroki wybór odżywek, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Linia produktów Nutrabolics zawiera produkty do nabierania masy mięśniowej, poprawienia regeneracji po wysiłku, zwiększenia wydajności treningu, spalania tłuszczu i wzmocnienia ogólnego stanu zdrowia osób prowadzących aktywny styl życia.