Menu

Nowe odżywki w sprzedaży!

27.04.2015
Nowe odżywki w sprzedaży!
Z ogromną przyjemnością pragniemy Wam donieść, że proces odprawy celnej kolejnych odżywek dla sportowców zakończył się dla naszej firmy pomyślnie.

W związku z powyższym rusza sprzedaż kolejnych odżywek w dobrej cenie, które pomogą Wam uzyskać oczekiwane efekty treningów.

Rezultatem starań całego zespołu są dostępne dla Was, drodzy Klienci, jedne z najbardziej popularnych produktów firmy Nutrabolics:

Mass Fusion  16 lb Vanilla

Mass Fusion 16 lb Strawberry

AminoPower 2000 325 Tablets N/A

HyperWhey  5 lb Chocolate

Zapraszamy do zakupu!

W celu złożenia zamówienia proponujemy kontakt mailowy z naszym  menedżerem ds. sprzedaży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na pozostałe produkty Nutrabolics, które już czekają na odprawę celną w naszym magazynie w Gdyni i po dopełnieniu formalności będą dostępne w sprzedaży: Anabolic State, Anabolic Window, Athlete's Food, Carnibolic, Isogainer, Swollen Powder, Thermal XTC Powder, Waxybolic, Vitabolic, M-BCAA 6000, HydroPure.

Sprzedawane przez nas odżywki Nutrabolics spełniają najwyższe standardy jakości oraz posiadają certyfikaty na terytorium Polski.

Pobierz cennik